Úsměv HappyFoto » Vítězky » Denisa Somrová

Denisa Somrová

 
Denisa Somrová
Denisa Somrová Denisa Somrová Denisa Somrová Denisa Somrová
 

Dotazník

V jakém městě bydlíte?

Již od narození žiji ve městě Prostějov. Jedná se o klidné a pro život velmi příjemné okresní město v Olomouckém kraji..

Kolik vám je let?

Je mi 18 let a svůj první rok plnoletosti ukončuji v listopadu, kdy oslavím své devatenácté narozeniny.

Co uděláte s výhrou?

O výhře jsem začala přemýšlet teprve až po vyhlášení výsledků, protože vítězství v soutěži pro mě bylo velkým překvapením. Určitou část výhry bych si chtěla přidat ke spoření na auto a díky tomuhle vítězství se mi i tento menší sen stává více reálným. Dále bych se chtěla podívat do zahraničí na nějakou dovolenou se svými blízkými.

Jak jste se dozvěděla o soutěži úsměv Happy Foto?

Na tuhle soutěž mě upozornila moje maminka, která ji objevila na Facebooku.

Přihlásila jste se do soutěže sama nebo vás někdo přihlásil? Případně kdo vás přihlásil.

Do soutěže jsem se přihlásila sama, ale přesvědčila mě především podpora maminky. Řekla jsem si, že za přihlášení nic nedám a propást takovou příležitost jsem nechtěla. Šance na vítězství jsem si ale opravdu nedávala a že bych dokonce získala i první místo, tak o tom se mi vážně ani nesnilo. Nesmírně si výhry vážím a již se těším na všechny jedinečné a neopakovatelné zážitky.

Necháváte si tisknout fotografie nebo je uchováváte jen v elektronické podobě?

Větší část mých fotek uchovávám v elektronické podobě. Ovšem ty nejkrásnější zážitky a vzpomínky si ráda nechávám vytisknout do alba a v poslední době využívám i možnost uchovávat si fotky na různých fotodárcích, kterými  ráda obdarovávám své blízké. Fotky z dětství si také raději prohlížím v albu, protože to má své jedinečné kouzlo.

 

 

Podpořte nás na Facebooku

Video z finále 2016

Než Vám ukážeme kompletní fotogalerie letošních vítězek soutěže Úsměv HappyFoto, můžete se podívat na parádní sestřih z finálových dnů a vyhlášení. Holky si užily líčení, zkoušení šatů, focení v zámecké zahradě, bydlení "jako na zámku" a parádní pětichodové menu. My jsme byli nadšeni. Věříme, že ony také <3

Zveřejnil(a) HAPPY FOTO dne 30. srpen 2016

Reportáž Frekvence 1
z finále 2016

Děkujeme Frekvence 1 za reportáž z finálového dne Úsměvu HappyFoto 2016. Byla to parádní spolupráce :)

Zveřejnil(a) HAPPY FOTO dne 1. září 2016